E-Mail info@geodijital.com

Adres İstanbul/Türkiye

İletişim Numarası 0532 691 58 21

Sosyal Medya

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Bir google adwords reklam vereniyseniz bir çok eşleşme türünü biliyorsunuz demektir, peki google adwords doğru eşleme nasıl yapılmalı ve nelere dikkat edilmeli, bu konuda daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Adwords Eşleşme Türleri

Geniş eşleşme : Bu bir çok kullanıcının kesinlikle uzak durması gereken bir yaklaşım olarak düşünmekteyiz nedeni örnek vererek açıklayalım, örneğin ; bir tek kullanımlık karton bardak üreticisi olduğunuzu düşünün ve bunu müşterilerinize satmayı istiyorsunuz, bu kelimeyi tek kullanımlık karton bardak olarak verirseniz sizleri bir çok alakasız kişilerinde göreceğini hatta reklamınızı tıklayarak paranızı boşa yatıracağınızı asla unutmayın. Bu yüzden adwords için geniş eşleme asla kullanmayın.

Geniş eşlemede daha  çok + işaretini kullanmanız önemlidir. işte bu işaret gerçekten işe yarar.

Sıralı Eşleşme : “tek kullanımlık karton bardak” işte bunun başına veya sonuna birşeyler gelebilir, bunu aslında anladığınızı düşünüyorum kendinize göre bunu yapılandırın ve izleyin.

Tam Eşleşme : İşte işe yarar bir adwords eşleşmesi [tek kullanımlık karton bardak] veya [tek kullanımlık karton bardak satın al] veya [tek kullanımlık karton bardak istanbul] burada direk olarak bu kelimeyi ararlarsa insanlar görebilir.

Her doğru adwords eşlemesi gerçekten pahalıdır, öyle ise işletmenizle alakalı olan kelimeleri tespit ederek girmeniz son derece önemlidir, bir adwords ajansı ile çalışmıyorsanız işiniz gerçekten, bu manada biraz zor. Bu konuda bir çok web sitesini analiz ederek kelime fikirleri alabilirsiniz. Bu konuda rakiplerinizi mutlaka izleyin ve kazanmış oldukları kelimelerde ilk etapta mutlaka çıkın, adınızı duyurmak için bir çok web sitesi var ücretsiz olarak.

Peki sizler daha çok hangi adwords eşleşmesini kullanıyorsunuz? Bu konuda yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

En Son Eklenen Haberler


99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

Her web uzmanı veya e ticaret sitesine sahip olan kişi […]

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Seçme, bir adwords yöneticisinin belkide ilk aşamada karşılaştığı bu sorunu örneklerle anlatacağız, böylelikle hangi eşleşme türünü seçmeniz gerektiğini, anlamış olacaksınız.

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

2019 yılının son aylarına bakıldığı zaman 2019 yılı için küçük […]

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Belirli işletmeler için yılbaşı indirimleri şimdiden başladı ufak bütçelerle ve […]