E-Mail info@geodijital.com

Adres İstanbul/Türkiye

İletişim Numarası 0532 691 58 21

Sosyal Medya

Google ADS Çok Fazla Anahtar Kelime Hatası

Google ADS Çok Fazla Anahtar Kelime Hatası

Popüler reklam verenlerin belkide en fazla yapmış olduğu hatalardan birisidir bu! Bir web sitesine sahipseniz ve çok fazla adwords için anahtar kelime giriyorsanız ve hatalı olup olmadığını anlamaya çalışıyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bir web sitesine sahipsiniz ve temanız ve kategorileriniz bir çok konuyu ve hizmeti beraberinde getiriyor siz bunu düşüne bilirsiniz. Eğer  bir google reklam ajansı ‘dan destek almadan bu işlemi yapıyorsanız büyük bir yanılgı içerisinde olabilirsiniz. Gelin bu durumu size örnek vererek açıklayalım.

Google Adwords Çok Fazla Anahtar Kelime Hatasını Nasıl Düzenlerim?

Örneğin bir avukatlık firması olduğunuzu düşünün ve içerisinde spor avukatı, cinsel saldırı avukatı, ceza avukatı, iş avukatı gibi bir çok bölüm ve hizmet var. Teknik olarak bu temanızda bir çok içerik var ve hepsininde görevi bir birinden ayrı, peki kullanıcıya nasıl bir reklam göstereceksiniz?

” Biz avukatız bizi arayın ” bu yeterince iyi değil ! gelin bunu birde şu şekilde bakalım, [spor avukatı], [spor avukatı İstanbul ] yapabilir ve ardından “spor avukatı” ve + spor + avukat + İstanbul biraz farklı. Bunu ayrı bir alanda yapılandırın ve kontrolünü siz sağlayın.

Bunun amacı aslında sizlerin paranızı nereye harcadığınızı, hangi alandan dönüşüm elde ettiğinizi, kontrolü ve negatif kelimeleri daha rahat görmeniz içindir.

Unutmayın çok fazla kampanya sizi zarara uğratmaz aksine kontrol edilmesi ve işleyişi daha görmenizi ve kalite puanınızı arttırmanıza sebep olacaktır.

Bir sonraki yazımızda sizlere google adwords eşleşme türlerini örneklerle göstereceğiz.

En Son Eklenen Haberler


99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

Her web uzmanı veya e ticaret sitesine sahip olan kişi […]

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Seçme, bir adwords yöneticisinin belkide ilk aşamada karşılaştığı bu sorunu örneklerle anlatacağız, böylelikle hangi eşleşme türünü seçmeniz gerektiğini, anlamış olacaksınız.

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

2019 yılının son aylarına bakıldığı zaman 2019 yılı için küçük […]

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Belirli işletmeler için yılbaşı indirimleri şimdiden başladı ufak bütçelerle ve […]