E-Mail info@geodijital.com

Adres İstanbul/Türkiye

İletişim Numarası 0532 691 58 21

Sosyal Medya

Google Reklam Düzenleyici güncellemesi 1.2 artık kullanıma hazır

Google Reklam Düzenleyici güncellemesi 1.2 artık kullanıma hazır

Evet, düzenleme bölmesi hala ekranın sağ tarafının dev bir kısmını almak için beceriksizce yerleştirilmiş, ancak Google Reklam Düzenleyicisi’nin en son sürümü bazı kullanışlı güncellemeler sunuyor.

Bölmeyi düzenle Bu düzenleme bölmesinden bahsedersek, şimdi en azından bazı alanları daha gizlemek için yoğunlaştırabilirsiniz, böylece biraz daha az kaydırma yapılır. (Bununla birlikte, alakasız bölümlerin artık gösterilmediği anlamına gelmez. Örneğin, bir Arama kampanyasındayken, grileşmiş bir “Alışveriş ayarları” nı kaydırmanız gerekecek.)

Paylaşılan negatif anahtar kelime listeleri. Yaygın olarak uygulanabilir negatif anahtar kelime listeleri oluşturduysanız, artık bunları Editör’deki Paylaşılan Kitaplıktaki hesaplarda paylaşabilirsiniz. (Paylaşılan Kitaplık, sol gezinme bölmesinde “Hesap Düzeyi” altında bulunur.)

Hataları arayın. Kampanyalarınızdaki veya hesaplarınızdaki benzer hataları arayabilirsiniz. Arama çubuğuna “kural” veya “ihlal” yazın; bir seçenek listesi göreceksiniz. Benzer şekilde, bir hata veya uyarı bulduğunuzda, hepsini görmek için ekranın altındaki “İhlalleri göster” bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Yeni kampanya desteği. Etkileşim için App kampanyaları yayınlıyorsanız veya beta sürümünde Discovery kampanyalarına erişebiliyorsanız , artık bunları Editör’de oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Neden umursamalıyız? Bu değişiklikler nispeten küçüktür, ancak özellikle yeni desteklenen kampanya türlerini kullanıyorsanız, size bir kampanya yönetimi süresi kazandırır. Ayrıca, Discovery kampanyalarının beta sürümünün de oldukça iyi bir işareti olduğunu gösteriyor. En azından, negatif anahtar kelime listelerinizi nasıl uygulayıp uygulamadığınızı kontrol etmek iyi bir hatırlatıcıdır.

En Son Eklenen Haberler


99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

99+ Dofollow Kaliteli Backlink Siteleri 2019

Her web uzmanı veya e ticaret sitesine sahip olan kişi […]

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Nasıl Seçilir

Adwords Doğru Eşleşme Türü Seçme, bir adwords yöneticisinin belkide ilk aşamada karşılaştığı bu sorunu örneklerle anlatacağız, böylelikle hangi eşleşme türünü seçmeniz gerektiğini, anlamış olacaksınız.

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

Adwords konusunda küçük işletmeler bütçe düşürdü

2019 yılının son aylarına bakıldığı zaman 2019 yılı için küçük […]

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Adwords reklamları Yılbaşı için hazır 2020

Belirli işletmeler için yılbaşı indirimleri şimdiden başladı ufak bütçelerle ve […]