Google reklam verme fiyatları

Bir çok Google reklam veren şahıs ve firmalar maliyetleri hakkında önceden bilgi sahibi olmak ister.

Akılınıza takılan soru ise Google’a reklam vermek ne kadar dır?

Eğer bir google reklam ajansı ile çalışmıyorsanız bu yazının sonun da google reklam vermenin bütçesini öğrenmiş olacaksınız.

  • Google reklam vermenin bütçesini neye göre belirlenir?

Cevap : Bu konuda ortala bir maliyetin olmadığını girilen anahtar kelime ve bölgeye göre değişim göstermekte olup 10 kuruş ile 15 tl arasında tıklama başı maliyetler vardır!

  • Google adwords fiyatları neye göre değişir?

Cevap : Bu konuda yapılan çalışmalar gösteriyor ki görsle reklam ve anahtar kelimelere göre değişiklik gösterdiği görülmüştür.

  • Google adwords için ne kadar bütçe ayarlamalıyım?

Cevap : Bu konuda yapmanız gereken alanda olan rekabete göre değişir, belirli bir saat dilimini veya belirli bir bölgeyi hedefleyebilirsiniz.

  • Google adwords için fazla bütçem yok ne yapmalıyım?

Cevap : Bu konuda sizlere tavsiyemiz bizlere kısa sürede ulaşmanız olacaktır. Sizler için yapacağımız planlama ile normal bir bütçeyle reklamlarımızı oluşturmakla görevli ekibimize bildirir gerekli çalışma yapılarak dönüşüm elde edebilirsiniz.

  • Google reklamları tıklama başına mı maliyet alıyor?

Cevap : Bu konuda tıklama başına veya dönüşüm olarak reklam verme çeşitleri mevcut olup rekabetinize göre farklılık gösterecektir.

  • Google reklamları için aylık bütçem ne olmalı?

Cevap : Bu konuda yapılan çalışmalar gösteriyor ki aylık bir bütçenin belirlenmesi firmanın rekabet ettiği alana bağlıdır.

  • Google reklam bütçemiz bitmezse ne olur?

Cevap : Google reklamları örneğin 60 tl günlük bütçeniz olduğunu varsayalım 40 tl harcama yaptığında ertesi gün 20 tl devir edilmektedir.

  • Google akıllı alışveriş vermelimiyim?

Cevap : Bu konuda yapılan çalışmalar neticesinde Google akılı alışveriş kampanyaları son dönemlerde oldukça başarılı sonuçlar göstermiş olup dönüşümleri oldukça artırdığı göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir