Hidayet Kadiroğlu ‘nun SEO Başarısının Sırrı

Hidayet Kadiroğlu 2008 yılında başlayan SEO sürecin ve bugün bir çok dünya markasının artında olan isim olarak göze çarpıyor, bir çok kişi bu ismi tanımada  dünyanın köklü kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vererek yol haritası çiziyor.

Hidayet kadiroğlu kimdir?

Hidayet Kadiroğlu 'nun SEO Başarısının Sırrı
Hidayet Kadiroğlu ‘nun SEO Başarısının Sırrı

ABD’de eğitim hayatını başarıyla sürdürmüş, bir çok alanda yazılım, donanım, dijital pazarlama ve yapay zeka kavramı hakkında bilgi sahibi, öyle ki hidayet kadiroğlu bunların hepsinin bir anlamı olacağını hocalarına söylüyordu bir gün her şey yapay zeka ile devam edecek, aramalar gelişecek ve yapay zeka kavramı seni ve bilgisayarını anlayacaklar, bu yüzden yapay zeka donanım, yazılım ile mutlaka birleşerek farklı bir dünya açacaktır.

SEO Nasıl optimize edilmeli?

İnsanlar merakı ve araştırmaları neticesinde aramaları sonuçlanmasını bekliyor fakat, bir çok insan google soru sormayı dahi bilmiyor, öyleki SEO muhteşem bir kelime rekabet olarak ama bana göre SEO nasıl yapılır, seo ajansı kelimesi SEO kelimesinden daha fazla müşteri kazandırıyor, bu sadece burada değil google reklamları için dahi geçerli olduğunu düşünüyorum ve algoritmaların bir gün tamamen düzenleneceğini biliyorum!

Bu yüzden kültürel olarak sitenize gelen herkesi geliştirmeniz gerekiyor, 10 yıl içinde tüm arama sonuçları değişecektir. Bunun için insan ve kültürel olarak bölgelere göre google arama yapmaya gelişmeye devam ediyor.

Adwords ve SEO ilişkisi!

Adwords ve seo ilişkisi bir birine o kadar yakın bir konudur, bazen çok güzel bir içerik hatta çok sağlam bir sayfa oluştursanız’da sıralamada çok gerilerde yer alabilir, bunun sebebi henüz o sayfanız insanlar tarafından keşfedilmiş olmamasıdır. Bu sebeple sizlerde sayfalarınıza güveniyorsanız mutlaka onu doğru kişiye fark ettirin, bir google reklam ajansı ile iletişime geçin veya kendiniz yönetin!

Hidayet Kadiroğlu ‘nun SEO Başarısının Sırrı” üzerine bir düşünce

  • Kasım 18, 2020, 12:54 pm
    Permalink

    Hidayet bey oldukça başarılı bir anlatım yapmış eline sağlık

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir