İPhone Kullanıcıları Android Kullanıcılarından Daha Fazlamı Alışveriş Yapıyor

İphone kullanıcıları Adroid kullanıcılarından daha fazla mı web sitelerinden alışveriş yapıyor? Muhtemelen bu soruyu bir çok defa kendinize sordunuz! Eğer bir google reklam ajansı ile çalışmıyorsanız bu veriye ulaşmanız gerçekten zor olsa gerek bunun için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağız yaşadığımız süre içerisinde olan değişiklikleri göstereceğiz. Bunun için yapmanız ve izlemeniz gereken adımları da burada öğrenmiş olacaksınız.

 

İPHONE MU ADROİD Mİ?

 

Bizim aslında aradığımız cevap bu değil. Peki neden bunu sorduk, aslında bunun cevabı şu an birden fazla cevap çıkacağı gibi, asla sizi doğru bilgiye de ulaştırmayacaktır. Bu sorunun önemi aslında şu, İphone olan bir kullanıcının maddi durumunun daha yüksek olması ve harcamaya önem vermesidir. Bu bir çok dünya ülkesinde bu şekilde görülmekte. Sizin için 33 milyondan fazla veriyi analiz ettik ve değişik bir sonuca ulaştık.

 

İPhone kullanıcıları Android kullanıcılarından daha mı fazlasını harcıyor?

 

Bu sorunun cevabı asla şu değildir. Mac mi Masaüstü diğer bilgisayar mı? Bunu bu şekilde ayırt edemezsiniz.

Bunun için mutlaka bir filtreleme yapmanız gerekiyor, bu filtreleme ile doğru bir sonuca ulaşacaksınız peki bizim ulaştığımız sonuç nedi?

 

İPhone kullanıcıları Android kullanıcılarından daha mı fazlasını harcıyor?

Bu verinin açılımını sizlere özetlemek istiyorum; Bir adroid kullanıcısı ortalama olarak 11.54 TL harcama yaparken İphone kullanıcısı 32.94 TL harcama yapmaktadır.

Peki bunu nasıl geliştirebilir. 

NOT: Sektöre göre değişiklik göstereceğini asla unutmayın

 

Facebook reklam sisteminde Adroid ve İphone Değişikliği Yapabilirsin

 

Muhtemelen bu yazıyı okuduktan sonra test reklamları oluşturmak olacaktır. Bu gayet mantıklı bir yaklaşım neden olmasın ki?

Facebook reklam sisteminde Adroid ve İphone Değişikliği Yapabilirsin

 

 

Adwords Reklamında işletim sistemini değiştirme

 

Bunun için sana ip ucu veriyorum, yeniden pazarlama yapmadan önce birde işletim sistemlerini değiştirmeyi dene. Yukarıda olan verilere baktığımızda biz bunda iyi bir sonuç elde ettik, İphone kullanıcılarını hedefle, Peki bir e-ticaret siteniz varsa ne yapmalısınız?  Tüm bu yazoyı birleştirerek yolunuzu çizmeniz gerekiyor, 2018 – 20149 yılı içerisinde en fazla e-ticaret sitelerinden harcama  yapanların İphone kullandığını unutmayınız

Adwords Reklamında işletim sistemini değiştirme
Adwords Reklamında işletim sistemini değiştirme

Bu yazı için neler düşündüğünüzü bizlere iletin, unutmayın makaleler sizlere yol gösterir asla bir şey öğretmez..

İPhone Kullanıcıları Android Kullanıcılarından Daha Fazlamı Alışveriş Yapıyor” üzerine bir düşünce

  • Temmuz 2, 2019, 1:41 pm
    Permalink

    peki türkiye içinde yapmak doğru olurmu bilemedim açıkcası bu konud abizlerde adroid olarak düşünüyoruz alım gücüne bakarak, siteler arasında değişiklik olur mu sizce? adroid kullanan veya ıphone kullanan acısından? nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir