Sitenizde İçerik var ve Web Siteniz Yükselmiyor mu?

Bir web sitesi bir çok bakımdan kullanıcı ve yöneticiyi hataya sürükleyebilir. Bir çok kullanıcı ise hatanın ne olduğunu maalesef çözemiyor, hatanın ne olduğunu bulmak ise analiz edenin tecrübesi ve birikimine göre değişmektedir.

Kullanıcılar ise özellikle web sitesin de binlerce içerik olmasına rağmen, web sitesinin tıklanmadığını ve anahtar kelimede yükselmediğini söylüyor. Gelin hep birlikte size yardımcı olalım. Web sitenizi birlikte düzenleyelim.

Web Sitenizde İçerik Olmasına Rağmen Neden Anahtar Kelimede Yükselmiyor?

Geo dijital reklam ajansının SEO tecrübesinin fark ettiği ve bir çok SEO uzmanı ve içerik yöneticsinin araştırmalarına göre bunu etkileyen en önemli faktör içerik kalitesidir. Bir içerik kalitesinin okuyana veremiyor ve içeriği okuyan içerikten yararlanamıyorsa Google bunu algoritmaları ile anlayarak tepkisini gösteriyor.

Alt kısımda buna karşı bazı örnekler olarak sizlerde web sitenizi inceleyin ve alt kısımda olan hataları gözlemleyin, yazı sonunda sizlerde GEO dijitalin ücretsiz analizlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer web siteniz yeni ve içeriklerinize güveniyorsanız mutlaka bir google reklam ajansı ile irtibata geçerek bilgi alın. Uygun bütçeli reklamlar oluşturun.

  • Kategori Yönetimi

Web sitenizin kategorilerini kontrol edin. Bir çok web site yöneticisi yanlış kategori yöntemi ile sitesini google yanlış tanımlıyor.

  • Hatalı İçerik

Kullanıcılar ve içerik üreticilerin aynı başlık altında onlarca yazmış olduğu ve aynı anahtar kelimeye sahip içerikler sitenizin değerini düşürmektedir.

  • Kalitesiz backlink inşası

SEO uzmanları hatalı çalışamları ile web siteniz uygunsuz ve kalitesiz içeriklerden alınmış linklerle desteklenmesi sonucu sert düşüler olmaktadır. Kalitesiz backlink almak sizi hataya sürüklüyor.

Eğer tüm bunları yaptınız ve kontrol ettiniz ve web siteniz halen yükseliyorsa bizimle iletişime geçerek web sitenizi yorum olarak iletin, uzmanlar incelesin sizlere detaylı bilgi verelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir